ריפוי מרחוק

מיכאל והמטפלים בצוות שלו, משלבים בין ריפוי פיזי, לריפוי רוחני, המלווה בקודים וכיוונונים עמוקים מהמלאך מיכאל. לפיכך, מיכאל וצוותו יכולים אף לאבחן את מצבם הנפשי, הפיזי והרוחני, של בני האדם מרחוק, וכן גם לקיים טיפולים מרחוק, ללא צורך במפגש פיזי עם המטופל.

אבחון מרחוק:

במשך 35 שנות מלאכתו בריפוי, מיכאל פיתח יכולות וטכניקות באמצעותם הוא יכול, ברגישותו הרבה, לבדוק ולאבחן במדויק את המצב הפיזי (רפואי) והמצב הרוחני-נפשי של כל אדם, וכיצד ניתן לטפל בו. מיכאל מאבחן ומגדיר מהי הבעיה/מחלה של המטופל, וכן מזהה את מקורותיה ואת מיקום הסתימות והמחסומים במערכות הרוחניות והפיזיות של המטופל, אשר יוצרים אותה. משאבחן את מקור הבעיה, מיכאל יכול, במרבית המקרים, אף לטפל באדם מרחוק וכן להמליץ למטופל על צעדים משלימים (כגון תזונה) לריפוי הבעיה שאובחנה.

טיפול/ריפוי מרחוק: 

משאבחן את הבעיה ומקורה, מיכאל יכול לבצע תהליך ריפוי מרחוק (הילינג) בעזרת עבודה על רוחו וגופו של האדם. במהלך הטיפול מרחוק מיכאל מוריד קודים מהמלאך מיכאל לריפוי איברים או חסימות, מבצע הטענה אנרגטית של המוחות ושל האיברים, משחרר מתחים, מרטיט מערכות ופחדים, מכוונן ומפעיל איברים ועוד.

מיכאל יכול לטפל מרחוק בכל סוגי המחלות ובכל סוגי המחסומים, וכן לבצע תחזוקה שוטפת של מערכות הגוף והנפש. כמו כן מיכאל מטפל אף בדפוסי חיים חוזרים כמו תאונות, בעיות עם בני זוג, אונס ועוד. לעיתים יש צורך במספר טיפולים על מנת להרשות ריפוי מרבי.

ניתן לטפל באדם רק עם הסכמתו. במקרים בהם האדם נעדר יכולת שיפוט: קטין, מצב של תרדמת, מצב רפואי ירוד, שיגעון, או כאשר אדם נעדר – יש צורך בהסכמת ההורים או קרוב משפחה אחר.

הנה מה שיש להאלי וייס, מניו יורק, לספר על תהליך הריפוי מרחוק

עלות שעת טיפול מרחוק: 500 ש״ח. 
למידע נוסף: 054-5511554
או בווטספא : 054-8147177

צרו עמנו קשר להתאמת חבילת ריפוי מרחוק שתסייע לכם >>

Loading...
דילוג לתוכן