ספר – ״היעוד״

להיות ביעוד זה הרבה יותר מאשר מציאת עבודה ועיסוק, זה מימוש הפוטנציאל בכל התחומים בחייך:אהבה, זוגיות, כסף – אפילו בפוטנציאל הבריאות שלך. את זה ניתן לעשות רק דרך חיבור לעצמך העליון, למי שמנהל את העניינים בחייך – הרוח שלך. אם תיישר איתה קו – תעלה על הקו שלך – על קו היעוד. 

יעוד אינו מטרה, הוא דרך – הקו שלך.

״היעוד״ מלמד איך לחשוב כמו רוח כדי לעלות על קו היעוד שלך, ואיך להתנהל בכל התחומים בחייך כדי שכולם יתממשו על הקו. 

בספר הזה תקבל כלים של מודעות רוחנית: איך להשתמש בעולם החומר כדי לגדול ולהיות יותר אתה, בדרך של עינוג. תגלה איך לתת לרוח שלך ״סנדוויצ׳ים״ שיעשו לה חשק להמשיך לנהל ולהתנהל מגופך, ואיך להתקדם ולנסוע על קו היעוד ולא לנהוג על מדרכות.  

אל מול הגישות השחוקות של הרוחניות העכשווית (חשיבה חיובית, היקום, מחשבה יוצרת מציאות ועוד…), ״היעוד״ מציע השקפה שונה ומרעננת, ומביא כלים יישומיים לחיי היום יום, שמדייקים ומעצימים את האדם, רוח – בחומר. 

אנו שמחים לבשר שספר היעוד נמצא בכל חנויות הספרים.
וגם ניתן לרכישה אצלנו – במחיר מיוחד + משלוח עד הבית
(אם רצית לקנות ספר / להמליץ לחברים /  לרכוש עוד ספרים –
לא כדאי לפספס את המבצע שלנו). 

לרכישת הספר דרכנו + שליח עד הבית – לחץ כאן>> 
לפרטים – התקשר: 054-5511554
או בוואטסאפ: 054-8147177

אנחנו עושים משלוחים בכל הארץ.  

כיוונון לייעוד – מתנה!

כצעד ראשון כדי להתחבר ליעוד שלך, להיות אתה, לעשות חוזה חדש עם עצמך שיעלה אותך על הקו שלך בחיים, ויחבר אותך לקונספט, לתפיסה הייחודית שלך בעולם – מיכאל הכין לך כיוונון ליעוד. הקלטת אודיו להורדה, שהיא תהליך מדיטטיבי מונחה, רב עוצמה, לתיקון וחוזה חדש עם עצמך, עם קודים רוחניים שיחברו אותך למהות שלך. 

הכוונון המונחה ליעוד , יעלה אותך מדרגה אנרגטית ותדר, יעזור לך בתהליך של הספר, ויביא אותך למוכנות לספיגה ויישום הדברים בו ברמה הגבוהה ביותר. 

מומלץ להוריד את ההקלטה ולשמור אותה כבר עכשיו. 

להורדה – לחץ כאן>>  

תוכל לעשות את הכוונון המדיטטיבי ליעוד כמה פעמים שתרצה.
בכל פעם שאתה מרגישים שסטית קצת מהדרך ושאתה צריך להתחבר שוב לעצמך, ליעוד שלך, לחזור למסלול, לחזור הביתה – לתוכך – תוכל לחזור ולעשות את הכוונון ליעוד. 

הורד את הכוונון ליעוד כבר עכשיו, והתחל את המסע בקו הייעוד שלך.

להורדה – לחץ כאן>> 

על המחברים:

מיכאל אסדו – מאסטר רוחני
הילר ומורה רוח בארץ ובעולם כבר למעלה מארבעים שנה, הדורמן של הנשמות שרוצות להתעורר.  מיכאל אסדו מרפא אנשים מקרוב ומרחוק בשיטות ריפוי ייחודיות שפיתח, מחבר את הרוח לגוף – את האור לכלי, ובעיקר – מביא את הידע הגבוה, המזוקק והעדכני ביותר של חוקי הבריאה, חוקי הרוח, חוקי ההתנהלות בעולמנו – בשפה נגישה, בגובה העיניים ובצורה מעשית.

מגיל צעיר מיכאל אסדו הוא צינור לידע גבוה על חוקי הרוח וטכניקות ריפוי. הוא כמעיין המתגבר, דרכו זורם עוד ועוד ידע כל הזמן, ייחודי ושונה שאין כדוגמתו. 

ים אסדו
מורה רוחנית, נשמה גדולה וגבוהה שמיושמת בגוף ובעולם החומר. ים נושאת בתוכה את כל הידע על חוקי הבריאה, מעבירה דרכה, מזככת ומוציאה אותו לכל הממדים. היא הגשר בין הידע הגבוה והחכם של מיכאל אסדו – אליכם, הגשר בין העננים לעניינים, בין עולם הרוח לתכליתיות חומרית. (ים היא אשתו של מיכאל ושותפתו במרכז מיכאל).   

״היעוד״ מביא את הידע הרוחני הגבוה, לתכליתיות מעשית יומיומית.
**
״אם זה מדבר אליך – זה קיים בתוכך״
״היעוד״ יעזור לך לקלף את הקליפות לאמת הרוחנית שנמצאת בתוכך. 

לרכישת הספר – לחץ כאן>>
או התקשר: 054-5511554
או בווטסאפ: 054-8147177
אנחנו עושים משלוחים לכל הארץ. 

Loading...
דילוג לתוכן