במוצ"ש זה, 29.6.13, בשעה 20:00,

אתם מוזמנים להגיע לתקן להרטיט, להרשות את החדש, דרך הרטטת הישן,

כי בימים אלו האנרגיה נעצרת, כדי לנסות להרטיט בתוכנו את מה שהכי חשוב לנו בבניית המערכת החדשה, מערכת שתוכל ליצור תמונות פחות צפופות ויותר מענגות.

לכן השכילו בואו להרטיט מוקדם ככל האפשר בתקופה זו של עצירת האנרגיה, את התמונות והמצבים שבמשך כל השנה מפריעים לנו ליצור את החדש.

 עלות השתתפות בסדנה לאדם – 101 ₪.

נשמח לראותכם ולהרטיט עמכם.

מיכאל אסדו והצוות

****** הסדנה תתקיים במרכז לריפוי והתפתחות רוחנית, רחוב הזית 16 ב', מעוז ציון (מבשרת ציון).   054-4768555

 עלות  השתתפות בסדנה – 101 ₪ לאדם.

ידע וכלים עדכניים מאת מיכאל

בכל פעם שעובר דרך מיכאל ידע חדש מהמלאך מיכאל, ידע החשוב להתפתחות הרוחנית של כל אדם בעולמינו, הוא משתף אותו עם העולם בין אם במתן הרצאות/סדנאות, או בקיום אירועים מיוחדים, וכן באמצעות מייל שבועי הכולל את תקציר הידע החדש ואת הכלים העדכניים להתפתחות רוחנית.

אנו נמצאים בתחילתה של דרך חדשה דרך לה חיכינו שנים רבות, דרך שמביאה איתה חשיבה אחרת, התנהלות חדשה להתענג ולבחור חיים ולהרשות יצירת אנרגיה כמו שלא הרשינו מעולם, ותחילתה של דרך שהיא עינוג מחוקי הבריאה והנאה מהפרות, שהם מעיין הנעורים.  זוהי המהפכה האמיתית של סוף שנת 2012 ותחילת 2013 – המהפכה בתודעה הקולקטיבית – הגדולה ביותר שידענו מאז תקופת נוח! לא עוד חיים על מנת לשרוד ומתכלים אט אט, אלא חיים על מנת להתענג ולהישאר פה לעוד שנים ארוכות!

 –— כדאי לנצל כל הזדמנות להתכוונן, להתעדכן ולרכוש כלים לזמן המדהים הזה, לתקן ולהתכוונן לידע ולעולם החדש.

אתם מוזמנים להגיע לסדנאות והרצאות אשר מועדן מתפרסם באתר זה. כמו כן ניתן לרכוש את ספרו של מיכאל "The Core" המהווה כרטיס הכניסה לבריאה החדשה, בו מיכאל מסביר בשפה פשוטה איך לחיות את הרוח בחומר ואיך להתענג מחוקי הבריאה.
Loading...
דילוג לתוכן