במוצ"ש הקרוב – 6 באפריל, בשעה 20:00, מיכאל יקיים סדנה אחרונה לביקור זה. 

מאז פסח, יש מהירות חדשה של שדות האנרגיה שלנו, מהירות שמשנה את כל המערכות בגופנו, את כל האברים, ואת היותנו מעבדה של חומר ורוח. 
השדה הראשוני שלנו, שיצא בליל הסדר רוצה לזרום במהירות האור. ככל שנשים מוּדעות מהר יותר, כמה שיותר קרוב לתמונה שיצרנו, וככל שנשים את עצמינו בתמונה שיצרנו – כך השדות שלנו יפמפמו ויזרמו במהירות האור.
בואו לסדנה להעמיק בנושאים אלו, ללמוד איך מיישמים אותם, ולעלות שלב נוסף בעבודה הרוחנית.

****** הסדנה תתקיים במרכז לריפוי והתפתחות רוחניתרחוב הזית 16 ב', מעוז ציון (מבשרת ציון). – 02-5709145

 עלות  השתתפות בסדנא – 101 ₪ לאדם.

אביב שמח!

ידע וכלים עדכניים מאת מיכאל

בכל פעם שעובר דרך מיכאל ידע חדש מהמלאך מיכאל, ידע החשוב להתפתחות הרוחנית של כל אדם בעולמינו, הוא משתף אותו עם העולם בין אם במתן הרצאות/סדנאות, או בקיום אירועים מיוחדים, וכן באמצעות מייל שבועי הכולל את תקציר הידע החדש ואת הכלים העדכניים להתפתחות רוחנית.

אנו נמצאים בתחילתה של דרך חדשה דרך לה חיכינו שנים רבות, דרך שמביאה איתה חשיבה אחרת, התנהלות חדשה להתענג ולבחור חיים ולהרשות יצירת אנרגיה כמו שלא הרשינו מעולם, ותחילתה של דרך שהיא עינוג מחוקי הבריאה והנאה מהפרות, שהם מעיין הנעורים.  זוהי המהפכה האמיתית של סוף שנת 2012 ותחילת 2013 – המהפכה בתודעה הקולקטיבית – הגדולה ביותר שידענו מאז תקופת נוח! לא עוד חיים על מנת לשרוד ומתכלים אט אט, אלא חיים על מנת להתענג ולהישאר פה לעוד שנים ארוכות!

 —- כדאי לנצל כל הזדמנות להתכוונן, להתעדכן ולרכוש כלים לזמן המדהים הזה, לתקן ולהתכוונן לידע ולעולם החדש.

אתם מוזמנים להגיע לסדנאות והרצאות אשר מועדן מתפרסם באתר זה. כמו כן ניתן לרכוש את ספרו של מיכאל "The Core" המהווה כרטיס הכניסה לבריאה החדשה, בו מיכאל מסביר בשפה פשוטה איך לחיות את הרוח בחומר ואיך להתענג מחוקי הבריאה.  

לפרטים על "The Core"לחצו כאן >>

Loading...
דילוג לתוכן