מיכאל אסדו

ילדות ושליחות

מיכאל אסדו, מאסטר רוחני, הילר ומורה רוח מעל 35 שנה, נולד בשנת 1959 בשכונת עיר גנים בירושלים, לאלברט ואניטה אסדו. מקור שם משפחתו, "אסדו", מגיע מהמילה הארמית "אסתו", שפירושה "בריאות" ("אסותה"), ואכן מיכאל מביא בריאות פיזית ונפשית לאלפי אנשים. מגיל צעיר זוהה מיכאל כילד מיוחד והיה סוחף אחריו אנשים רבים, אשר הקשיבו להרצאותיו על חוקי הבריאה ועל ההתנהלות בעולמינו. אפילו המורים בבית הספר נתנו לו יחס מיוחד, והמנהל היה פוטר אותו מהשיעורים ומנהל איתו שיחות ארוכות, על מנת לספוג מחכמתו.

משבגר, לאחר שעבר כמה חוויות מיסטיות מיוחדות, החליט להקדיש את חייו לריפוי אנשים ולהפצת סודות הבריאה. מיכאל אסדו נחשב לאחד מבני האדם החכמים ביותר שבחרו להיוולד בעולם הזה בגוף פיזי. הוא מנהיג טבעי שרבים אומרים עליו שנולד על מנת להוביל ולקדם את העולם.

תקשור עם המלאך מיכאל 

מיכאל נולד עם המלאך מיכאל ומאז היה בן שלוש הוא מתקשר עימו מדי יום. דרך המלאך מיכאל, נחשף מיכאל אסדו לסוד הבריאה החדשה – "האני היוצר" – המודעות להיות הרוח היוצרת והמנהלת כל מציאות בחיינו; וממנו ממשיך מיכאל אסדו לקבל מדי יום עוד ועוד ידע על חוקי הבריאה, על ריפוי חוליים ועל נושאים שונים. מיכאל אסדו מעולם לא למד באופן מסודר וממוסד, אולם הוא חכם מכל אדם – יודע טקסטים וספרי יהדות ואחרים בע"פ, ובמיוחד מכיר את כל מנגנוני הגוף, הרוח והנפש וכיצד ניתן לרפא אותם – כל זאת בעזרת הידע שהוא מקבל ישירות מהמלאך.

מחבר בין האור לכלי – בין הרוח לגוף

החיבור בין האור (הרוח שלנו) לכלי (הגוף שלנו), הינו אחד התפקידים העיקריים והחשובים של מיכאל, המחבר אלפי אנשים ברחבי העולם מדי יום. החיבור הוא תיקון הפציעה הראשית שלנו והוא השלב הראשון והמהותי ביותר בכל תהליך הריפוי שמיכאל מבצע.

כשהאור עובר בתוך גופינו אנו חווים את האלוהות הפנימית ומרגישים שמחה. החוזה שלנו עם עצמינו הופך מחוזה של שורד לחוזה של יוצר. החיים מתחילים לזרום ולהסתדר בתוכנו, וכתוצאה מכך גם בחוץ, בדברים שאנו יוצרים ופוגשים. לעומת זאת, כשאדם אינו מחובר, דברים לא מסתדרים אצלו בפנים ובחוץ. המערכות שלו אינן מתפקדות כראוי, עד כדי כך שיכולה להיווצר בגופו מחלה קשה, כרונית וסופנית, כגון סרטן (שהוא התגבשות צפופה שאור אינו יכול לעבור דרכה).

מלמד את סודות הבריאה 

מיכאל מביא לאנושות את הידע הגבוה ביותר – חוקי הבריאה: איך לחיות את הרוח בחיי היום יום, ואיך להתענג רוחנית עם כסף, מין ואוכל, ומכל מה שאנו פוגשים ויוצרים בחיינו.

מיכאל מלמד איך לתת לרוחנו את ה"סנדביצ'ים" הרוחניים שהיא צריכה כדי לשכון בגופינו ולהתנהל ממנו, ואיך להתחבר למעיין הנעורים ברוח בגוף ובנפש. מיכאל מעביר ידע וכלים רוחניים, עדכניים ועכשוויים, פשוטים, אך חכמים, המתאימים בדיוק לתקופה בה אנו נמצאים ולהתקדמות הרוחנית שלנו. הידע והכלים מועברים באמצעות הרצאות שבועיות, מיילים רוחניים, פוסטים חדשים באתר זה, סרטונים, ספרים ועוד.

הידע והכלים מיועדים לאנשים שהגיעו להכרה ולצורך להתעורר ולשנות את החוזה שלהם עם עצמם מחוזה של שורד לחוזה של יוצר. לאנשים שהחליטו להפסיק לפחד מהפחד, ובמקום זה לפתח את היכולת להשתמש בו ולהיות המורה שלו.

משנה לאנשים את החיים 

כל אדם שיוצר להיפגש עם מיכאל, חייו משתנים. הוא משנה את החוזה עם עצמו ולומד להרשות בחייו את מה שהוא רוצה, לחיות את הרוח בחיי היום יום ולהתענג מכל דבר בחייו.

מטפל במגוון שיטות ריפוי 

כבר מעל ל- 35 שנה , שמיכאל מרפא מחלות וחוליים מסוגים שונים — מחלות גוף, כגון מחלת הסרטן, בעיות ראיה, בעיות פוריות, ועוד, וכן מחלות נפש ומחלות רוח. למעלה מ- 200 שיטות ריפוי עברו דרך מיכאל במהלך השנים. ביניהן: הילינג, rebirthing, גלגול נשמות, רפלקסולוגיה, ביו אנרגיה, מסאז' ריפויי ועוד. כמו כן, מיכאל היה אחד מהחלוצים בעולם בכל הקשור לשימוש בקריסטלים ואבני חן. מזה 25 שנה מיכאל טבעוני, והוא מלמד את תלמידיו תזונה נכונה, ואף מתאים לכל אחד ואחד ויטמינים ומינרלים הנחוצים לגופו.

שיטת הטיפול הייחודית של מיכאל 

מיכאל מטפל בשיטה ייחודית אשר פיתח במהלך 35 שנות פעילותו. השיטה משלבת טיפול ברוח ובחומר – בגוף ובנפש. בשלב הראשון של הטיפול מיכאל מחבר בין שני הכוחות שאנו עשויים מהם – האור (הרוח שלנו) והכלי (גופינו). לאחר מכן מיכאל מנחית את הרוח אל כל המימדים של הגוף, ע"י הילינג אנרגטי וקודים רוחניים אישיים (מהמלאך מיכאל) לריפוי המטופל, וכן ע"י מסאז' רפואי ייחודי שפיתח בהנחיית המלאך מיכאל.

הטיפול המיוחד של מיכאל משלב מגע, וטיפול ללא מגע, בו מיכאל מבצע מעין "ניתוחים" רוחניים ופיזיים על גופו של האדם. תוך כדי מגע (לחיצות ועיסויים) והילינג רוחני אנרגטי, מיכאל משחרר את הוווים (hooks) הפנימיים של החסימות והדלקות, מטפל במקורות של הדלקת / המתח / האיבר הלא מתפקד, ומאפשר לאור לעבור במקומות החסומים. הטיפול כולל גם עיסוי מיוחד לכלי הדם, כי הדם הוא הסרט שבו אפשר לערוך את חיינו מחדש. מיכאל יכול להביא את המטופל להרשות באופן מקסימאלי את פתיחת המחסום או האיבר הפגוע / הלא מתפקד, או הנושא התקוע.

מכשיר מטפלים

במהלך חייו מיכאל הכשיר מטפלים רבים בשיטות הריפוי השונות אותן פיתח. מעת לעת מקיים מיכאל קורסי הכשרת מטפלים, בהם הוא מלמד את המשתתפים, בנוסף לשיטות הריפוי הייחודיות שלו, איך להיות כלי לריפוי ואיך להיות עצמם ליד מטופליהם. כמה מהמטפלים הבכירים, אשר עברו הכשרה מעמיקה אצל מיכאל, מטפלים כיום ב"מרכז לריפוי ולהתפתחות רוחנית" בהנהלת מיכאל אסדו.

משל ליכולת הריפוי של מיכאל

הנה לכם משל קטן, הממחיש את יכולת הריפוי של מיכאל:

לפני שנים רבות, בכפר איכרים עני וקטן באירופה, רכש אחד התושבים מכונת כביסה, ראשונה ויחידה בכפר. שמח אותו איכר במכונה החדשה שלו, והוא ומשפחתו היו משתמשים בה ללא הפסקה. יום אחד, ללא התרעה מוקדמת, התקלקלה המכונה וחדלה מלעבוד. לא עזרו כל לחיצות הכפתורים והנענועים שניסו הוא, בני משפחתו וכל השכנים שבאו לעזור. המכונה מיאנה לשוב לפעול. אובד עצות, שאל האיכר את מכריו מה עליו לעשות? ענו לו חבריו: "העמס את המכונה על החמור וקח אותה לכפר השכן. שם ישנו אדם שיוכל לתקן אותה". העמיס האיכר את המכונה על חמורו והלך עם החמור עד הכפר השכן, העמיד את החמור בפתח ביתו של אותו אדם עליו סיפרו לו ודפק על דלתו. כשפתח לו בעל הבית, שאלו האיכר "האם תוכל לתקן עבורי את מכונת הכביסה שהתקלקלה?" ענה לו בעל הבית במהירות "בוודאי, ואין צורך אפילו שתפרקה מהחמור". לקח בעל הבית פטיש, עשה כמה סיבובים סביב המכונה, ולבסוף נתן בה מכה אחת והיא התחילה לעבוד. מייד הודה לו האיכר בהתלהבות מרובה ושאל כמה עליו לשלם? ענה לו בעל הבית "100 פראנק". התפלא האיכר ואמר לו "100 פראנק על מכת פטיש אחת?" ענה לו בעל הבית בחיוך ובשלווה "על מכת פטיש אחת מגיע לי פראנק אחד, אולם על זה שידעתי איפה להכות מגיעים לי 99 פראנק".

סיפור זה ממחיש את מהות יכולת הריפוי הפיזית והרוחנית של מיכאל אסדו. מיכאל תמיד יודע היכן לגעת על מנת לפתור ולרפא את החולי והסבל של האדם שלפניו. בין אם זה לגעת ברוחו של האדם, בפציעה הראשית, ולדעת מה הדבר שעל האדם לתקן על מנת להתקדם ולפתוח מחסומים בחייו, או למצוא את הנקודה על גופו של האדם ממנה יצאה הזמנת הבעיה/ הכאב/ החולי.

ליצירת קשר עם מיכאל לחצו כאן  ≥  ≥

או התקשרו למשרדים: 054-5511554

Loading...
דילוג לתוכן